Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Które szkła kolorowe będą idealne dla Ciebie?

Zastanawiasz się nad wyborem kolorowych soczewek dla siebie? Nigdy wcześniej nie nosiłeś szkieł i boisz się efektu sztuczności? A może właśnie zależy Ci na tym, by wyróżnić się z tłumu i zaskoczyć wszystkich dookoła? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie – kilka propozycji na różne odcienie i właściwości soczewek kontaktowych zabarwianych, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Oczy nowe, ale własne

Nasze pierwsze pomysły będą dotyczyć osób, którym zależy na delikatnej i mało zauważalnej zmianie. Wystarczy zatem lekko podkreślić naturalny kolor oczu, a więc zdecydowanie powinny wystarczyć soczewki kontaktowe marki Ciba Vision/Alcon lub Zeiss. Znajdziesz wśród nich wiele propozycji na pogłębienie koloru lub jego rozjaśnienie, ale w taki sposób, by oczy nadal wyglądały naturalnie, świeżo i pełne energii.

Całkowita metamorfoza

Zawsze marzyłeś o oczach błękitnych, a może zielonych? Nie ma rzeczy niemożliwych. Możesz zaopatrzyć się w kilka par soczewek kolorowych marki MaxVue Vision, a z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Zapewniamy, że dzisiejsze technologie nakładania pigmentu pozwalają na uzyskanie jednocześnie efektu naturalnego i całkowicie odmienionego koloru.

Dawniej założenie soczewek niebieskich na oczy ciemnobrązowe graniczyło z cudem i było absolutnie nieporównywalne do dzisiejszych rezultatów. Od teraz możesz kompletnie zmienić swój wizerunek i sprawdzić się w innym spojrzeniu, o którym śniłeś od dłuższego czasu. Kto wie, może znów przekonasz się do swojego naturalnego koloru i stwierdzisz, że nie można go równać z żadnym innym?

Dla odważnych

Mowa o soczewkach Crazy Lens, które polecane są przede wszystkim osobom pewnym siebie i przygotowującym się do ważnych wydarzeń i okoliczności. To również genialny pomysłów dla fanów fantastyki i świata surrealistycznego, gdzie nagle za sprawą całkowicie czarnych lub białych soczewek możesz stać się sobowtórem swoich ulubionych postaci.

Polecamy rozejrzeć się w sklepie MylenShop, gdzie znajduje się szeroki wybór soczewek Crazy Lens. Niektóre z modeli posiadają również nadrukowane motywy i kształty na soczewkach, co nadaje im jeszcze bardziej mroczny i oryginalny charakter. Jednocześnie zapewniamy, że nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ każde z tych szkieł kontaktowych jest przebadane, testowane i w 100% przeznaczone do bezpiecznego użytkowania.

Z mocami lub bez

Warto również do kryteriów wyboru dodać konieczność kupna soczewek korekcyjnych lub nie. Osoby, które jednocześnie borykają się z różnymi wadami wzroku mogą nadal liczyć na duży wybór szkieł kolorowych, ponieważ dostępne są także w wersji z mocami dla krótkowidzów, dalekowidzów i astygmatyków. Natomiast zainteresowani, którzy nie zmagają się z żadnymi problemami z widzeniem mogą zaopatrzyć się w zwykłe soczewki zerówki kolorowe.