Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Kolorowe soczewki miesięczne

Dla bardziej wygodnych i doświadczonych polecamy soczewki miesięczne również dostępne na kolorowe-soczewki.pl. Gwarantujemy największy wybór soczewek, które w głównej mierze obejmują ofertę ze sklepu internetowego MylenShop.com. Postanowiliśmy zaufać ich doświadczeniu w tej branży oraz wszechstronnej wiedzy dotyczącej produkcji, struktury i właściwości soczewek miesięcznych i kolorowych.

Ten rodzaj szkieł może również posiadać postać korygującą lub nie, co także dotyczy barwionych szkieł kontaktowych. Ich miesięczny termin ważności pozwala na zaoszczędzenie sobie nerwów kupowaniem kolejnych opakowań i pilnowaniem czasu ich wymiany. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie, dlatego decyduje się na nie coraz więcej osób. Również nasi klienci są zachęcani do zakupu miesięcznych kolorowych szkieł, które umożliwią Ci zmianę swojego wizerunku na okres 30 dni. Wówczas nie musisz się martwić codzienny makijaż czy drobne dodatki, ponieważ przekształcony albo podkreślony kolor oczu dodaje uroku każdemu użytkownikowi. Ilość odcieni w naszym sklepie jest nieograniczona, dlatego możesz je również dopasować do własnych preferencji, gdzie można delikatnie wyeksponować naturalny kolor oczu albo całkowicie je odmienić.

Jednak w przypadku kolorowych soczewek miesięcznych należy pamiętać przede wszystkim o odpowiednich preparatach czyszczących i pielęgnujących. Zakupione także na MylenShop.com płyny powinny być przeznaczone do konkretnego rodzaju szkieł, a także zapewniać odpowiednie nawilżenie oraz dokładną dezynfekcję, aby jakiekolwiek zanieczyszczenia nie dostały się do Twoich oczu.

Soczewki Contact Day30 Colours – 3 kolory 2 szt.

Odwzorowanie budowy tęczówki zapewniło bardzo udany efekt naturalnego spojrzenia. Nieważne czy jednokolorowe czy trzykolorowe soczewki zapewniają wysoki komfort użytkowania, kolor nie znajduje się bezpośrednio na powierzchni soczewki ale pod cienką warstwą polimerow. Zapobiega to podrażnieniu oka oraz nieumyślnemu wycieraniu koloru podczas aplikacji soczewek. Cechy wyrożniające [...]