Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Soczewki FreshLook Illuminate 1-Day 10 szt.

Soczewki FreshLook Illuminate 1-Day to jednodniowe, kolorowe soczewki hydrożelowe, które powiększają oczy.

Soczewki są produkowane na bazie jednodniowej soczewki kontaktowej DAILIES All Day Comfort. Produkowane są w tej samej technologii LightStream™w oparciu o najwyższe standardy jakości, co zapewnia powtarzalność parametrów, cienkie, delikatne brzegi soczewki, które są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo soczewka zapewnia dobre nawilżenie oka dzięki systemowy AquaComfort™. Na soczewce naniesiony jest pierścień, który po założeniu jej na oko wizualnie zwiększa tęczówkę oka.

Dla kogo?

Jeśli zawsze marzyłaś o dużych, ładnych oczach to soczewki kolorowe FreshLook Illuminate 1-Day spełnią te marzenie! Twoje oczy będą ładniejsze i bardziej intrygujące.

Sposób Noszenia

Wkładasz  kiedy chcesz, po kilkunastu godzinach zdejmujesz i wyrzucasz. BEZ płynów pielęgnacyjnych, BEZ problemów. Prosto i wygodnie.

Zalety

Tęczówki wydają się optycznie większe dzięki obwódkom umieszczonym na soczewkach, które po założeniu na oczy podkreślają ich naturalny urok. (Technologia barwienia Starburst Design)  Specjalna dwuwarstwowa technologia druku w kolorze podkreśla naturalny kolor tęczówki. Kolor soczewki „współgra” ze światłem dając bardziej naturalny wygląd. Ponadto soczewki kolorowe FreshLook Illuminate zapewniają dobre nawilżenie oka dzięki systemowi AquaComfort znanemu z soczewki jednodniowej Focus Dailies All Day Comfort.

Soczewki jednodniowe FreshLook Illuminate Jet Black przeznaczone są do podkreślania urody ciemnych tęczówek. FreshLook Illuminate Rich Brown przeznaczone są do podkreślania urody jasnych tęczówek. Kolor brązowy nie występuje w mocy 0,00 (plano).

Cena:

43,50 zł