Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Soczewki 1 Day Acuvue Define 30 szt.

Nowe, alternatywne soczewki kontaktowe stworzone przez firmę Johnson&Johnson Vision Care podkreślą kolor Twojej tęczówki dla efektu bardziej wypoczętych oczu. Soczewki 1-Day Acuvue Define nie zmieniają koloru oczu. Jedynie wzmacniają naturalny kolor tęczówki przez co oczy nabierają blasku, głębi i są bardziej rozświetlone. Dzięki specjalnie dobranym barwom są w stanie zaakcentować kolor i poprawić wyrazistość oczu.

Dla kogo

Jednoniowe soczewki 1-Day Acuvue Define są stworzone dla osób, które wymagają więcej niż tylko korekcji wady wzroku. Zostały zaprojektowane dla podkreślenia naturalnego piękna ludzkich oczu. Po to by wzrok był wypoczęty, a oczy nabrały blasku. Natural Shimmer™– zapewniają wzmocnienie koloru tęczówki oraz potęgują efekt głębi oczu

Inne zalety

1-Day Acuvue Define to soczewki jednodniowe, wymienne każdego dnia na kolejną, jednorazową parę. Jest to najzdrowszy i najwygodniejszy sposób noszenia soczewek kontaktowych. Dzięki temu zapewniają wygodę użytkowania przez cały dzień.

Soczewki 1-Day Acuvue Define korygują wadę wzroku przez co gwarantują poprawę jakości widzenia. Posiadają również filtr UV dla dodatkowej ochrony oczu przed promieniowaniem słonecznym (soczewki z filtrem przeciwsłonecznym nie zapewniają pełnej ochrony przed promieniami UV i nie zastąpią innych akcesoriów – w przypadku długiej ekspozycji na promienie słoneczne należy korzystać również z okularów przeciwsłonecznych). Co więcej, tak dobre soczewki, które wręcz poprawiają wygląd Twoich oczu, mogą też wpłynąć na większą pewność siebie w relacjach międzyludzkich.

Cena:

89 zł