Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Soczewki Kolorowe ColourVue 3 Tones 2 szt.

Te kryjące, kolorowe soczewki hydrożelowe firmy ColourVue zostały zaprojektowane tak, aby zakryć naturalny kolor oczu oraz podkreślić i optycznie powiększyć tęczówkę.

Sposób noszenia
Każda para tych soczewek kontaktowych jest przeznaczona zarówno do okazjonalnego jak i codziennego noszenia. Soczewki muszą być usunięte z oczu przed snem i na noc przechowywane w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym do soczewek (obojętnie jakiej marki). Soczewki należy wymienić na nową parę po upływie 90 dni od pierwszego użycia.

Opakowanie
Opakowanie zawiera 2 soczewki, każda w osobnym blistrze.

3 Tones Kolorowe soczewki kontaktowe mogą służyć jako akcesoria podkreślające nasz styl i wygląd. Należy pamietać, że efekt końcowy przy wszystkich rodzajach kolorowych soczewek kontaktowych jest w pewnym stopniu uzależniony od naturalnego koloru tęczówki, koloru ubrania i dodatków, które dobierzemy, a także od warunków oświetleniowych. Nowa wersja soczewek: kolorowe soczewki kontaktowe ColourVue 3 Tones – korekcyjne. Jednym z najczęstszych pytań pojawiających się w związku z kolorowymi soczewkami jest to, czy istnieje różnica między prawą a lewą soczewką kontaktową. Otóż w przypadku soczewek bez mocy dioptrycznej takiej różnicy nie ma i takie soczewki kontaktowe mogą być używane zamiennie na prawym i lewym oku, ponieważ są identyczne.

Cena:

290 zł